En İyi Asklar

En iyi aşklar Mobillike da yaşanır çünkü en kaliteli insanlar burada var. Sevgi dolu insanları bir arada bulabileceğiniz tek sohbet odalarından biridir mobillike Sohbet odaları yıllarca en seviyeli sohbet severleri bir araya sizler için topladı. Kaliteli ve samimi bir ortamı olan sohbet odaları siz sohbet severlerin vaz geçilmezi olmaya devam ediyor. En guzel kalplerin birleştiği bir mekandan bahsediyoruz. Ruh ister kalp ister en büyülü aşk sohbet burada başlar. Peki ya Mobillike de hangi kalpler birleşti şimdiye kadar buna bi göz atalım.

                         Sevda ve Hakan aşkı Kalpce de basladı

Sevda Antalya da ailesi ile yaşayan 25 yaşında olan bir arkadaşımızdı. Bize anlatıklarına göre, ev kızı olan Sevda sohbet odaları ile geç yaşlarda tanıştı. Yine Sevda arkadaşımızın bizimle paylaştığı  bilgiye göre ailesinin cok muafazakar olduğu yönundeydi. Ve bu yüzden Sevda bütün günlerini evde geciriyordu. Yani Sevda nin kendi anlatıklarına göre bir arkadaş bulması neredeyse imkansızdı. Ancak bir gün abisiyle evde kullandığı ortak pc yi açtı ve arama motoruna sohbet yazdı, ve önune ilk gelen sayfayı tıkladı. Ancak aradığı bu değildi. Çünkü iyi bir gözlenim almamıştı bu sohbet sayfası ile ilgili. Ancak bir kac aramadan daha sonra Mobillike ye denk geldi ve sohbet e bağlandı. Sohbet kanalı henüz durgundu cünkü sabah erken saatlerdeydi. Ancak onu kanal aop larından olan Gizem karşıladı ve iyi bir sohbet e başladılar. Saatler nasılda geçmişti Sevda bile anlamadı. Akşam oldu ve babası eve gelince bilgisayarını kapatmak zorunda kaldı. Ancak ertesi sabah yine aynı sohbet odası ni buldu ve yine girdi. Sohbet ederken özeline Hakan nick li birisi geldi. Sevda onu önce tersledi ancak daha sonra güzel bir sohbet e başladılar ve 1 hafta sohbet ettikten sonra birbirlerine açıldılar. ikiside birbirinden çok hoşlanmıştı. Sohbet oldu aşk sohbet sonunda. Hakan Mersin de yaşıyordu, ve aileside buradaydı. Hakan Sevda ya çok hemde çok aşıktı tabiki Sevda da ona. Bu yüzden Hakan ve Sevda Antalya da buluştular. Yaklaşık bir hafta sonra Hakan ailesini aldı ve Sevda yi istemeye gitti Antala ya. Kız istendi tatlılar yendi ve düğün için tarih belirlendi. Sevda ve Hakan 2 senelik evliler ve mobillike de tanışıp nasıl evlilik yolunda ilerlemişlerdi bu aşk hikayelerini bizimle paylaştılar. Sevda ve Hakan ikilisi arada yine Kalpce sohbet odalarına gelip hal hatır sormayi ihmal etmezler.

                 Aşk sohbet denilince Mobillike bu işte bir numaradır

Aşk sohbet denilince mobillike bu işte bir numaradır. Sevda ve Hakan aşkı Mobillike.Com de yaşanan aşklardan sadece birtanesiydi. Uzun yıllardır amacımız hep aynı olmuştur. Seviyeli ve kaliteli bir ortamda sizlere en güzel dostlukları sunmak ve yep yeni aşklar bulmanız icin sizlere güzel bir ortam sunmak.  Sizlerde kendinizi yanlız ve mutsuz hissediyorsanız yanlızlığınızı gidermek icin girişimde bulunmanız lazım. Ve en güzel girişim kalpce Sohbet odalarına uğrayıp yeni arkadaşlıklar edinmek olabilir. Burada yaşanmış bir çok güzel ve özel arkadaşlıklar var ve tabiki en özel yaşanmış aşklar var. Yıllardır faliyet veren kalpce sohbet daha en güzel dostluklara ve aşklara imza atmaya devam edicektir. Sizlerde en güzel hikayelere imza atmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizlere katılmak olabilir. Ayrıca Kalpce bünyesinde en güzel ve en özel aşkları yaşamış arkadaşların hikayelerini kendilerinden izin alarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizinde Mobillike bünyesinde yaşanmış özel hikayeleriniz varsa ve bizimle paylaşmak isterseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz. Kaliteli insanların tek mekanı olan mobillikee sohbet odaları gururla sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir